Konsorcjum Vikersønn


Kiedy powstał Vikersønn?

Wieloletnia wspólpraca europejskich firm instalatorskich, montażowych i produkcyjnych zaowocowała zalożeniem konsorcjum w 2009 roku. Ukończone zostały prace projektowe nad nową pompą ciepła w oparciu o sprawdzone i efektywne rozwiązania. Know-how firm wchodzących w skład konsorcjum przełożył się na powstanie funkcjonalnego i łatwego w obsłudze urządzenia grzewczego, korzystającego z odnawialnej energii zgromadzonej w otoczeniu. Vikersønn wszedł na polski rynek w 2009 roku i ruszyły pierwsze instalacje w Polsce. W dziale Klienci Vikersønn znajdziecie Państwo więcej informacji o aktualnych realizacjach.


Dlaczego warto zaufać pompie ciepła Vikersønn?

Pompy ciepła Vikersønn łączą w sobie jakość, oszczędność i dostępność –  3 wartości, którymi kieruje się Konsorcjum. Przy projektowaniu przyświecała nam zasada funkcjonalności i opłacalności dlatego też pompy ciepła Vikersønn stanowią optymalne rozwiązanie. W Polsce zaufali nam już pierwsi klienci – a przecież nie mogli obejrzeć żadnej działającej instalacji. Przekonała ich nasza argumentacja i przystępna cena. Na stronie Specyfikacja techniczna możecie się Państwo przekonać, że pompa ciepła Vikersønn wyposażona jest w najlepsze podzespoły i charakteryzuje się dopracowaną technologiąDożywotnia gwarancja zapewnia Państwu bezpieczeństwo i poprawne funkcjonowanie.


Skąd mam pewność, że pompy ciepła Vikersønn poprawnie działają?

Na pompy ciepła Vikersonn udzielamy 10-letniego okresu gwarancji. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie najwyższa jakość i poprawna praca urządzenia udowodniona w badaniach i pierwszych instalacjach. Dlatego też możecie mieć Państwo pewność, że pompy ciepła Vikersønn sprawdzają się w każdym budynku i zapewniają komfortowe ciepło ich użytkownikom.

Kalkulator


Infolinia

22 308 10 10