Misja i wartości Vikersønn -
dostępność, jakość, oszczędność

Dokładamy wszelkich starań, aby któregoś dnia, każdy dom w Europie był ogrzewany pompą ciepła, a Vikersønn dzięki swojej jakości i dostępnych cenach był brany pod uwagę przy każdej inwestycji.

Dom ogrzewany pompą ciepła Vikersonn

Dostępność - pompa ciepła w każdym domu

Pompy ciepła Vikersønn są dostępne dla każdego inwestora - pod względem ceny, łatwości obsługi, serwisu i kanałów dystrybucji. Zredukowaliśmy zbędne koszty pośredników oraz marże instalatorów i jednocześnie wprowadziliśmy system bezpośredniej sprzedaży internetowej. Zastosowana technologia sprawia, że pompy ciepła Vikersønn sprawdzają się w każdym budynku - bez względu na styl życia użytkowników. Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora w celu doboru właściwej pompy ciepła oraz obliczenia kompletnej ceny instalacji.

Jakość - wieloletnia, bezobsługowa praca pompy ciepła

Od pierwszych linii na desce kreślarskiej, w założeniu inżynierów Vikersønn jest utrzymanie wysokiej jakości przy możliwie niskiej cenie. Pompy ciepła Vikersønn są przede wszystkim funkcjonalne, wytrzymałe i nastawione na wieloletnią, bezobsługową pracę. Nieustannie podążamy za rynkowymi innowacjami i weryfikujemy ich przydatność. Stosujemy wyłącznie sprawdzone technologie i korzystamy z doświadczeń rynku skandynawskiego. Norweska myśl technologiczna oraz doświadczenie naszych konstruktorów przekłada się na realne korzyści dla naszych klientów w postaci wieczystej gwarancji i niskich kosztów eksploatacji. Więcej o parametrach technicznych pompy ciepła Vikersønn na stronie specyfikacja techniczna.

Oszczędność - krótki okres zwrotu i niskie koszty ogrzewania

Opłacalność inwestycji w pompy ciepła zależy głównie od dwóch czynników – ceny montażu oraz kosztów eksploatacji. Od początku działalności przyświeca nam cel generowania oszczędności w każdym budżecie. Dlatego zredukowaliśmy do minimum koszty inwestycji oraz stosujemy dolne źródło w postaci odwiertów pionowych, aby nasze pompy ciepła pracowały z jak największą sprawnością. Oszczędzamy również na kosztach promocji i pośrednictwa.

 

Pobierz ofertę

lub zobacz pełną ofertę >

Kalkulator


Infolinia

22 308 10 10