Produkcja, Instalacja, Serwis


Sprzedaż bezpośrednia

Vikersønn to pierwszy producent pompy ciepła w Europie, który wprowadził bezpośrednią sprzedaż przez Internet. Skupiając się na jak największych korzyściach dla klientów wyeliminowaliśmy sieć pośredników i obniżyliśmy cenę pompy ciepła o 30%.  Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora, aby dobrać właściwą pompę ciepła i poznać kompletne ceny instalacji.


Mistrzowski montaż

Jako jedyny producent pompy ciepła jednocześnie profesjonalnie zajmujemy się montażem ogrzewania podłogowego oraz naszych urządzeń. Dzięki temu, nasi klienci otrzymują właściwe wyregulowany system grzewczy, a dla Państwa oznacza to jeszcze lepsze parametry pracy całego układu. W skład zespołu montażowego pompy ciepła wchodzą wysoce wykwalifikowani specjaliści, co przekłada się na poprawną instalację pompy ciepła oraz jej późniejszą, bezawaryjną pracę. Więcej o parametrach technicznych pomp ciepła Vikersonn na stronie specyfikacja techniczna oraz odwierty pompy ciepła.


Gwarancja

Cała instalacja objęta jest gwarancją Vikersønn. Okres gwarancji wynosi 10 lat na wszystkie elementy systemu ogrzewania i chłodzenia; w tym odwierty, instalację centralnego ogrzewania i na pompę ciepła Vikersønn Bjørn zgodnie z warunkami gwarancji.


Jedyna taka możliwość

Dla wielu inwestorów, internetowa sprzedaż Vikersønn stała się jedyną szansą na instalację najnowocześniejszego systemu ogrzewania w domu.  Dzisiaj blisko 80%  nowobudowanych domów w Europie bazuje na pompach ciepła. Wysokie marże pośredników oraz instalatorów wymuszały uruchomienie systemu dotacji, aby inwestycja w pompy ciepła była opłacalna i dostępna dla każdego. Dzięki Vikersønn, wszystkich stać na pompy ciepła i każdy budynek powinien być w nie wyposażony.

pompa ciepła Vikersonn
pompa ciepła Vikersonn Bjorn

 

 

KalkulatorSprawdź ceny, koszty, okres zwrotu

Sprawdź wyjątkowe ceny pompy ciepła Vikersønn. Poznaj ile będzie kosztować miesięczne ogrzewanie Twojego domu. Porównaj koszty inwestycji i eksploatacji dla różnych źródeł energii. Oblicz okres zwrotu nakładów i sumę oszczędności.

Kalkulator


Infolinia

22 308 10 10