Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SAMODZIELNA KSIĘGOWA / SAMODZIELNY KSIĘGOWY

Nr ref.: Ksiegowa03/2014

Ostatnia aktualizacja: 2014-03-20
Miejsce: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie ze standardami i przepisami prawa rachunkowego i podatkowego,
  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym oraz wystawianie faktur,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych, księgowania, uzgadnianie sald księgowych,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych, bilansów, sprawozdań i raportów okresowych oraz innych niestandardowych raportów na potrzeby zarządu i instytucji zewnętrznych,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, PFRON, GUS, NBP, US),
  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy – dostarczanie wiarygodnych i terminowych danych księgowych,
  • Prowadzenie spraw kadrowych oraz dokumentacji płacowej,
  • Rozliczanie projektów unijnych.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość),
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w samodzielnym i kompleksowym prowadzeniu pełnej księgowości,
  • Biegła znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych,
  • Bardzo dobra znajomość programu finansowo księgowego WF-FaKir oraz pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Sumienność, rzetelność i odpowiedzialność,
  • Samodzielność, dyspozycyjność i terminowość.

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i uzyskiwanych wyników,
  • Pracę w miłym zespole.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@vikersonn.pl wpisując w temacie e-mail nazwę stanowiska.

W temacie wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska. W treści wiadomości napiszcie Państwo dlaczego chcecie pracować w Vikersønn oraz czego oczekujecie od nas jako pracodawcy.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Oferta pracy Vikersonn Samodzielna księgowaPobierz Ofertę pracy Vikersonn: Samodzielna księgowa / księgowy w wersji pdf

Kalkulator

Infolinia

22 308 10 10