• Najlepsze Pompy Ciepła | Vikersønn
  • Dział handlowy: +48 731 885 996

O firmie

O firmie

Vikersønn

Sprzedaż bezpośrednia

Vikersønn to pierwszy producent pompy ciepła w Europie, który wprowadził bezpośrednią sprzedaż przez Internet. Skupiając się na jak największych korzyściach dla klientów wyeliminowaliśmy sieć pośredników i obniżyliśmy cenę pompy ciepła o 30%.  Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora, aby dobrać właściwą pompę ciepła i poznać kompletne ceny instalacji.

234

Mistrzowski montaż

Jako jedyny producent pompy ciepła jednocześnie profesjonalnie zajmujemy się montażem ogrzewania podłogowego oraz naszych urządzeń. Dzięki temu, nasi klienci otrzymują właściwe wyregulowany system grzewczy, a dla Państwa oznacza to jeszcze lepsze parametry pracy całego układu. W skład zespołu montażowego pompy ciepła wchodzą wysoce wykwalifikowani specjaliści, co przekłada się na poprawną instalację pompy ciepła oraz jej późniejszą, bezawaryjną pracę. Więcej o parametrach technicznych pomp ciepła Vikersonn na stronie specyfikacja techniczna oraz odwierty pompy ciepła.

Jedyna takamożliwość

Dla wielu inwestorów, internetowa sprzedaż Vikersønn stała się jedyną szansą na instalację najnowocześniejszego systemu ogrzewania w domu.  Dzisiaj blisko 80%  nowobudowanych domów w Europie bazuje na pompach ciepła. Wysokie marże pośredników oraz instalatorów wymuszały uruchomienie systemu dotacji, aby inwestycja w pompy ciepła była opłacalna i dostępna dla każdego. Dzięki Vikersønn, wszystkich stać na pompy ciepła i każdy budynek powinien być w nie wyposażony.

Sprawdź cenykoszty, okres zwrotu

Sprawdź wyjątkowe ceny pompy ciepła Vikersønn. Poznaj ile będzie kosztować miesięczne ogrzewanie Twojego domu. Porównaj koszty inwestycji i eksploatacji dla różnych źródeł energii. Oblicz okres zwrotu nakładów i sumę oszczędności.